Felix Hatz

520021

FELIX HATZ (1904-2000), Stilleben, signerad, olja på duk, ca 51x60 cm

Smärre slitage

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Felix Hatz

Budhistorik (1 bud)

3835444
2018-02-21 13:30:55

2018-02-24 kl 17:27
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.