Orientmatta Bachtiari antik

519991

ORIENTMATTA, Bachtiari, antik, signerad, 194x133 cm

Jämt slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta Bachtiari antik

Budhistorik (30 bud)
3819049
5 600
3809803
5 400
3809803
5 000
3818865
4 800
3809803
4 600

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.