Oidentifierad konstnär akvarell

519984

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Torgmotiv, akvarell, 27,5x23,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 4

Budhistorik (14 bud)
3818491
1 600
3816480
3818490
3816480
1 400
3818484
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.