Hans Walter Sundberg oljemålning

519983

HANS WALTER SUNDBERG (1922-2004): Abstrakt komposition, olja på duk, otydligt signerad, 40,5x27,5 cm, oramad

Mindre stötmärke samt färgbortfall

Fack 5

Budhistorik (27 bud)
3819207
2 800
3819206
2 600
3819206
2 400
3819201
3819204

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.