Trädgårdspallar 1 par

519977

TRÄDGÅRDSPALLAR, 1 par, stenmassa, 19/2000-tal, i form av elefanter, vitmålade, höjd 56, längd ca 53 cm

Bruksslitage och skador

Diverse

Rum 14

Trädgårdspallar 1 par

Budhistorik (7 bud)
3819131
600
3804424
550
3802785
500
3804423
450
3802785

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.