Taklampa mässing

519969

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, mässingsplåt med perforerade hål, textilsladd, höjd ca 28 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor

Monter 11

Taklampa mässing

Budhistorik (7 bud)
3813560
550
3808985
500
3810664
500
3808985
450
3810662

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.