Oidentifierad konstnär oljemålning

519967

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad a tergo Gérard 1958, olja på duk, ca 45,5x44 cm

Smärre krackeleringar

Fack 4

Budhistorik (12 bud)
3818116
3817268
750
3818115
750
3817268
700
3817594
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.