Sixten Lundbohm akvarell/gouache

519966

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1992), Äpplen på gren, monogramsignerad samt daterad 1969, med dedikation i blyerts, akvarell/gouache, ca 15 x 19 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
3816989
1 700
3814245
1 600
3814605
1 600
3814245
3804746
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.