Karmstolar ett par rokoko

519965

KARMSTOLAR, 1 par, rokoko, provinsarbeten, 1700/1800-tal, grönmålade, fast stoppade sitsar, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, omarbetade, renoverade, kompletterade

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Karmstolar ett par rokoko

Budhistorik (12 bud)
3837301
12 000
3837768
11 500
3837301
11 000
3837763
10 500
3837301
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.