Daum skål

519962

DAUM, skål, Frankrike 1900-talets början, underfång, signerad Daum Nancy, höjd 4, 13,5x13,5 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Daum skål

Budhistorik (13 bud)
3819151
3819145
3819150
3819145
950
3819149
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.