Evert Lundqvist etsning

519961

EVERT LUNDQVIST (1904-1994), Tyngdlyftaren, signerad Evert Lundqvist, numrerad 12/50, etsning, ca 26 x 20 cm

Evert Lundqvist etsning
Budhistorik (2 bud)

3802925
3802425
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.