Torsten Esbjörnsson färglitografi

519958

TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-1970), geometrisk komposition, signerad Esbjörnsson, numrerad 38/99, ca 37 x 56 cm

Fuktskada i ena hörnets marginal

Rum 16

Budhistorik (2 bud)

3817543
3807075

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.