Puderstol 1700-tal

519939

PUDERSTOL, 1700-tal, björk, stoppad sits, klädsel i konstläder, sitthöjd ca 43 cm

Rygg med äldre lagning, smärre ytslitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Puderstol 1700-tal

Budhistorik (12 bud)
3817722
2 600
3817721
3817720
1 800
3817719
1 700
3816164
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.