Antoni Tapies En samlares hem

519934

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Feu II, 1981, signerad och numrerad Tàpies 18/50, edition Galerie Lelong, Paris, färgetsning på Guarro-papper, bladmått ca 78x107 cm;
Editerad av Galerie Lelong, Paris;
LITTERATUR: Galfetti 786

Oramad

Konst, Grafik, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Antoni Tapies  En samlares hem
Budhistorik (21 bud)
3848869
8 000
3848863
7 800
3848860
7 600
3848858
7 400
3848856
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.