Ingrid Nordström oljemålning

519920

INGRID NORDSTRÖM (1933-2004): Kvinna med lyra, signerad Ingrid Nordström, olja på duk, 38x46 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ingrid Nordström oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3804699
550
3818627
500
3804699

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.