Vitus Staudacher oljemålning

519914

VITUS STAUDACHER (1850-1925): Bymotiv med höns, signerad V Staudacher, olja på duk, ca 36x23 cm

Konst, Äldre måleri

Vitus Staudacher oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3818658
3818032
500
3818031
450
3818030
3812490

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.