Slagbord 1800/1900-tal

519907

SLAGBORD, 1800/1900-tal, furu, ett slag, med låda i sargen, höjd ca 74 cm, 103x65 cm total längd ca 134 cm

Slitage, repor och märken

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Slagbord 1800/1900-tal

Budhistorik (7 bud)
3843834
1 300
3843637
3843547
3835371
3833539

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.