Ram 1800-talets andra hälft

519899

RAM, 1800-talets andra hälft, förgylld, dekor i pastellage, yttermått ca 71x95, 49x72 cm

Smärre sprickor

Diverse, Konst

Rum 6

Ram 1800-talets andra hälft

Budhistorik (4 bud)

3816009
450
3802867
3800777
3800320

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.