Stolar 1 par rokokostil

519898

STOLAR, 1 par, rokokostil, delvis 1700-tal, grönmålade, lös stoppad sits

Slitage, renoverade, kompletterade, senare bemålning

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Stolar 1 par rokokostil

Budhistorik (19 bud)
3843105
4 600
3843091
4 400
3840291
4 200
3843090
3840291
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.