Bord rokokostil 1800-tal

519896

BORD, rokokostil, 1800-tal, grönmålat, höjd ca 114 cm, ca 74x58 cm

Slitage, kompletterat, senare bemålning

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bord rokokostil 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
3832436
5 600
3840167
5 400
3832436
5 200
3835428
5 000
3832436
4 200

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.