Ola Billgren grafiskt blad

519879

OLA BILLGREN (1940-2001): Komposition, signerad och daterad Ola Billgren -85, 2/35, grafiskt blad, ca 58,5x46 cm

Fack 39

Ola Billgren grafiskt blad

Budhistorik (51 bud)
3817345
8 600
3817348
8 600
3817345
8 400
3817337
8 200
3817328
8 000

Slutpris SEK:
8 600
824 EUR, 968 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.