Thonet stolar 1 par

519877

THONET, stolar, 1 par, 1900-tal, svartmålade, spår av etikett, sitthöjd 46,5 cm

Bruksslitage, färgbortfall

Möbler, Stolar

Hylla 7

Thonet stolar 1 par

Budhistorik (22 bud)
3817128
1 600
3811421
3817127
3811421
1 400
3817126
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.