Benno Artz

519874

BENNO ARZT (född 1941): "Black birds", signerad och daterad Benno Artz 2013, akryl på duk, ca 150x120 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Artz

Budhistorik (8 bud)
3818291
2 800
3817517
2 600
3817183
3817180
1 800
3815953

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.