Fåtölj

519870

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, möjligen Danmark, böjträ, ek, rygg och sits i läder, sitthöjd ca 38 cm

Slitage och fläckar, en fästskruv något lös, möjligen senare

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Fåtölj

Budhistorik (14 bud)
3820303
3817520
3 800
3817520
3 200
3811595
3805937
2 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.