Soffa 1800-tal

519857

SOFFA, 1800-tal, furu, spjälrygg, utdragbart lock, lös stoppad sits, höjd ca 82 cm, längd ca 180 cm

Slitage, kompletterad

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffa 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
3839536
3 800
3840209
3 600
3839536
3 400
3840206
3 200
3839536

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.