Mats Mason oljemålning

519852

MATS MASON (1894-1983), Tulpaner, signerad Mason och daterad 1941, olja på pannå, ca 61 x 72,5 cm

Rum 6

Mats Mason oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3817391
3815735

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.