Laszlo Neogrady oljemålning

519848

LASZLO NEOGRADY (Ungern, 1896-1962), lantlig scen, signerad, olja på duk, ca 60 x 80 cm

Rum 6

Laszlo Neogrady oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3815598
950
3815450
900
3815206
850
3814678
3812760

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.