Matbord stolar gustaviansk stil

519847

MATBORD, 6 STOLAR, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, gråmålade, sitthöjd 48 cm, bordets höjd 76, 108x174 cm, en iläggsskiva a 50 cm

Ommålat, slitage, färgbortfall, fläckar

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 13

Budhistorik (49 bud)
3816918
10 000
3816916
9 800
3816917
9 800
3816916
9 600
3816915
9 400

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.