ROSA LIKSOM

519844

Rosa Liksom (1958-) "We are robots"
A tergo sign. 2018. Olja på duk 27x22 cm.

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

ROSA LIKSOM

Budhistorik (33 bud)
Bud EUR
3826865
520
3822304
500
3822304
460
3821960
440
3822294
440

Slutpris EUR:
520
5 428 SEK, 611 USD
Utropspris EUR: