Svenrobert Lundquist skulptur

519843

SVENROBERT LUNDQUIST (född 1940): Huvud, skulptur, marmor, på stensockel, höjd inkl sockel ca 37 cm

Sockel med slitage och smärre skador/nagg

Konst, Skulpturer

Monter 12

Svenrobert Lundquist skulptur

Budhistorik (3 bud)

3814032
3814029
550
3810300

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.