Skidor

519804

SKIDOR, 1 par, med stavar, 1900-talets första hälft, märkta Bröderna Sandströms Skidfabrik AB, Stockholm, längd ca 185 cm

Slitage

Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skidor

Budhistorik (3 bud)

3818501
3821860
3818501

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.