Fat Kina 1700-tal Imari

519800

FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i imari, diameter ca 35 cm

Lagning

Orientaliskt, Porslin

Fat Kina 1700-tal Imari

Budhistorik (9 bud)
3821819
3821818
950
3821789
900
3821788
850
3819503

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.