Skåp 1950-tal

519797

SKÅP, 1940/50-tal, sannolikt Eugen Höglind Vetlanda, mahogny, inredd med låddel, höjd 135, 92x41 cm,

Skador, nycklar saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Skåp 1950-tal

Budhistorik (17 bud)
3815927
3815915
3815689
950
3815914
900
3815689
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.