Harald Lindberg oljemålning

519791

HARALD LINDBERG (1904-1976): Fiskare, signerad H. Lindberg, olja på pannå, ca 19x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 11

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3816946
1 300
3811935
3800461
3807610
3800461

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.