Karmstolar gustaviansk stil

519788

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, skuren dekor, bemålad och förgylld dekor, sitthöjd ca 41 cm

Ytskador, skadad stoppning

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
3813850
3814050
3813850
3811720
950
3811720
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.