Fiskbestick 1920-tal

519780

FISKBESTICK, 6 knivar, 6 gafflar, silver, stämplade N.K 1920-tal, rokokostil, knivens längd 21,5, gaffeln 18 cm, vikt ca 605 g

Med monogram S

Silver

Fiskbestick 1920-tal

Budhistorik (4 bud)

3811276
2 400
3812876
3811276
1 900
3802921
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.