Olof Hermelin oljemålning

519773

OLOF HERMELIN (1827-1913): Vinterlandskap med ek och stuga, olja på duk, signerad och daterad O. Hermelin 07, ca 24x32 cm

Mindre dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3819017
3818891
2 800
3819014
2 800
3818891
2 600
3818913
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.