Per Julius akvarell

519771

PER JULIUS (född 1952): Vinterälv, signerad P. Julius, akvarell, ca 28x53 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Per Julius akvarell
Budhistorik (10 bud)
3819161
4 400
3819234
4 200
3819161
3811983
3 800
3811981
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.