PIPSA PENTTI

519762

Pipsa Pentti (1976-) Illustrationer till barnboken "Lyyli ja hurja Paperi-Hukka.
Sign. Bratislava 2017 & Mikkelin kuvitustriennale 2017. Litografi 29x28 cm.

Otava 2016, sid 21 & 19. Bok medföljer.

Konst, Grafik, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

PIPSA PENTTI

Budhistorik (18 bud)
Bud EUR
3827676
200
3827931
200
3827676
160
3827319
190
3825667
140

Slutpris EUR:
200
1 986 SEK, 227 USD
Utropspris EUR:
500