Cecilia Sikström litografi

519747

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962: Porträtt, signerad och numrerad, litografi, tryckytans mått ca 88 x 46 cm

Fack 6

Cecilia Sikström litografi

Budhistorik (5 bud)
3816297
550
3813295
500
3811278
450
3811278
3801665

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.