Petter Thoen litografi

519737

PETTER THOEN (född 1943): "I had a terrible dream I wanted to fit in and be "normal", signerad Thoen, numrerad 6/30, grafiskt blad, bildmått ca 40x60 cm.

Tavelvagn 1

Petter Thoen litografi
Budhistorik (18 bud)
3821047
1 800
3821046
1 700
3821038
1 600
3821034
3821028
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.