Thage Nordholm

519733

TAGE NORDHOLM (1927-1990): Kustlandskap, signerad Thage Nordholm, olja på duk, ca 36x60 cm

Fack 26

Thage Nordholm

Budhistorik (2 bud)

3807616
500
3807614

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.