Tage Nordholm olja

519732

TAGE NORDHOLM (1927-1990): ''San Pol'', signerad T.Nordholm, olja på duk, ca 32x45 cm

Krackelering

Fack 14

Tage Nordholm olja

Budhistorik (3 bud)

3816733
1 300
3816474
3813506
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.