Piedetsal empirestil

519729

PIEDESTAL med stenskiva, 1900-talets första hälft, empirestil, förgylld, höjd 66, 26x27 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Piedetsal empirestil

Budhistorik (9 bud)
3810283
3810281
900
3810279
750
3810277
700
3809414
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.