Kaffekanna sockerskål gräddkanna rokokostil

519714

KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, GRÄDKANNA, 1900-talets början, rokokostil, importstämplar, kannans höjd 19 cm, total vikt ca 879 g

Silver

Budhistorik (5 bud)
3814001
2 600
3812014
3802472
3800797
3800152

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.