Roland Svensson litografier

519711

ROLAND SVENSSON (1910-2003): 2 st, "Landsorts fyr", samt skärgårdsvinter, signerade Roland.S, litografier, 150/310, 28x30 cm resp 23x37 cm

Något gulnade

Fack 34

Roland Svensson litografier

Budhistorik (10 bud)
3810646
850
3816013
3810646
650
3806773
600
3806773
550

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.