Nils Emil Lundström vas

519706

NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, keramik, Rörstrand, 1900-talets början, jugend, signerad NL, höjd ca 27 cm

Mynning med tillverkningdefekt

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Nils Emil Lundström vas

Budhistorik (26 bud)
3815335
5 200
3801668
5 000
3801668
4 600
3813893
4 400
3801668
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.