Torsten Esbjörnsson

519698

TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-2012): Komposition, signerad Esbjörnsson, numrerad 49/185, färglitografi, ca 50x60 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Torsten Esbjörnsson

Budhistorik (15 bud)
3814902
3814597
3814899
3814597
850
3807073

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.