Carl Magnus färglitografi

519697

CARL MAGNUS (född 1943): Konkret komposition, signerad och daterad Carl Magnus 92, numrerad 7/120, färglitografi, 70x53 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Carl Magnus färglitografi

Budhistorik (1 bud)

3815816
2018-02-13 11:19:46

2018-02-13 kl 12:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.