Carl Magnus färglitografi

519696

CARL MAGNUS (född 1943): Komposition i blått, signerad och daterad Carl Magnus 89, numrerad 26/70, färglitografi, ca 100x60 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Carl Magnus färglitografi

Budhistorik (14 bud)
3815862
3815211
3815211
850
3815506
3815211
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.